Mají přítelkyně?...drby a pravda?

22. září 2008 v 13:57 | siix |  JoNaS BrOtHeRs
Přešel Joe od Demi k Taylor?
Nevěřte všemu co slyšíte - toto je jednoznačně lež! Když si Taylor užívala natáčení duetu s Joem do jejich připravovaného 3D filmu (vyjde příští rok), lidé začali šířit, že další je Joeova dívka, po Demi! Co neni by mohlo být. Je fakt, že během tour si byli Demi a kluci ze skupiny velmi blízko! A ohledně klebet, že Joe a Taylor spolu chodí - zdroje nám řekli, že jsou jen přátelé. Dokonce jejich dobrá kamarádka Miley tomu nemohla uvěřit, když to slyšela. "Je to fakt divný, když slyšíte klepy, že vaši kámoši spolu chodí," říká Miley.
Je něco hlubšího mezi Nickem a Selenou?
Toto je P-R-A-V-D-A! Nemohli jsme uvěřit vlastním očím, když jsme spatřili Selenu jezdit na skateboardu kolem jejího sousedství v LA a přitom na sobě měla to stejné tričko jako má i Nick! Mysleli jsme si, že je to jen náhoda - ale všimli jsme si, že na Selenu ja až moc velký! Hmm - a nebo taky může patřit určitému kudrnatému zpěvákovi? Možná! Obě hvězdy si své soukromí střeží, ale naši špióni přistihli Selenu jak je v zákulisí na více koncertech JB toto léto - dokonce jsme viděli Selenu jak dává Nickovi velké objetí pro "hodně štěstí" předtím než šel na jeviště! Aww! Nepotvrdili dosud svůj vztah, ale všechny náznaky, bez pochyby, "Nelena" jsou si velmi blízcí!
Má Kevin tajnou dívku?
Nic tomu nenaznačovalo dokuď nebyl Kevin spatřen na nakupování se závhadnou dívkou! Je jeho velmi tajnou GF? Možná! Jmenuje se Danielle a je přitelkyní Jonas roky. Jestli spolu nechodí teďka, je jisté že by mohli být pěkný párem budoucnosti!
>> °ZdRoJ °<<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama